96 мільярдів гривень збитку Україні – Нацполіція та військова прокуратура проводять спільну операцію із затримання фігурантів

Ось так виглядає 3,8 мільйона доларів готівкою.

Це тільки те, що у пана Антіпова, затриманого сьогодні в ході найбільшої спільної операції Нацполіції і військової прокуратури – було при собі, так би мовити, на "кишенькові витрати"…

Хто такий Антипов Олександр Миколайович? Сьогодні – громадянин України, затриманий в порядку ст. 208 КК України і очікує рішення суду щодо визначення запобіжного заходу.

У матеріалах же кримінальної справи він значиться як колишній губернатор Луганської області, а пізніше начальник обласного управління Податкової адміністрації та начальник ГУ Міндоходів.

Що йому і його спільникам (десяткам колишніх чиновників Податкової адміністрації і прокурорам, які повинні були припиняти злочинні схеми) інкримінують? Участь в схемі, розробленої колишнім міністром Міністерства доходів і зборів Клименко, – так званих "податкових майданчиках".

Читайте також: Дацюк: Проблема не з полiтичною волею

По суті, це була схема контролю над усіма конвертаційними центрами в країні, яка дозволяла підприємствам ухилятися від сплати податків на мільярдні суми. Зрозуміло, ці податки все одно платилися, тільки не до держбюджету, а до бюджетів державних чиновників – вищих, міністра і його патронів. Але і на місцях, судячи з обшуків, дещо перепадало. Станом на сьогодні встановлена сума збитку від роботи "майданчиків" становить 96 мільярдів гривень. Але слідство ще триває.

Великому кораблю – велике плавання! Сьогодні ми проводимо безпрецедентну за масштабами спільну операцію – силами Нацполіції (Департаменту захисту економіки і КОРД) і військової прокуратури.

В операції задіяні 1700 поліцейських і 500 військових прокурорів.

Одночасно проводиться 454 обшуки.

Затримано 25 фігурантів справи, яких, з урахуванням масштабу справи, вертольотами перевозимо до Києва, в спеціальний центр, де їм вручається повідомлення про підозру і звідти вони направляються в суд.

Затримання, обшуки та інші оперативні дії проходять у 15 областях України.

Читайте також: Боротьба за другий термін. Як президент Порошенко планує вигравати вибори

Скільки всього громадян у списку підозрюваних слідство оприлюднити не дозволяє, як і називати прізвища затриманих до рішення суду.

Я не буду… Та й навіщо? Хіба хто-небудь не знає прізвище керівника "Мінздоха" і його заступників – у своїй області?

Арсен АВАКОВ, Міністр внутрішніх справ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter