Активісти склали список російських артистів, які підтримали агресію проти України. ФОТО, ВІДЕО

Активісти принесли і зареєстрували в СБУ близько 700 заяв на російських діячів та артистів, які, за даними учасників акції, вчинили дії з ознаками порушення закону України. Активісти просять СБУ заборонити таким людям в'їзд в Україну, а також внести їх до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України. Про це пише на сайті "Цензор.НЕТ" активістка руху "Відсіч" Катерина Чепура.

Читайте також: Поезд в никуда: кто лишил Лолиту ее родины

Сьогодні, 26 квітня громадські активісти принесли в приймальні Служби безпеки України, за адресою вул. Володимирська, 33 в Києві, близько 700 заяв проти діячів російської культури, які підписали сумнозвісний лист-підтримку дій Путіна в Криму і на Донбасі, а також тих, хто, за даними активістів, незаконно в'їжджав на територію окупованого Криму, Донбасу чи дозволяв собі українофобські висловлювання.

_
"Ми десь рік тому приносили в СБУ просто загальний список цих людей, але ніякої реакції не було. Сьогодні ми реєструємо на кожну людину окрему заяву від близько 10 осіб. На кожну з них СБУ повинна буде надати відповідь. Пояснити, наприклад, чому не заборонений в'їзд, тому що є люди, які зробили одне і те ж, але одним в'їзд заборонений, іншим – ні. За яким принципом СБУ відбирає, ми не знаємо. Будемо чекати відповіді", – розповіла активістка громадянського руху "Відсіч" Катерина Чепура.

Активісти принесли в СБУ заяви проти близько 700 російських артистів, які порушили, за їхніми даними, законодавство України.

Читайте також: Російська мода – королеви штор та унітазних йоршиків. ФОТО


Активісти просять СБУ вивчити наведені факти і заборонити таким особам в'їзд в Україну.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter