Аваков пропонує обмежити список товарів з окупованих територій Донбасу “критичним імпортом”

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що формально питання товарообміну з окупованою територією буде вирішено і пропонує свій перелік товарів для так званого "критичного імпорту".

"Цю позицію я повторю на засіданні уряду. Вважаю, що треба ввести обмеження, які чіткого визначать товарообіг так званого "критичного імпорту", – сказав А.Аваков в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Суть нинішнього надзвичайного стану в Україні

"Це має бути тільки вугілля, продукти, необхідні для металургійного комплексу і все. А у зворотний бік ми можемо собі дозволити направляти запчастини для шахтного обладнання, відповідні реагенти для забезпечення роботи", – сказав він.

Міністр наголосив, що ця формула може завдати удару по чиїхось бізнес-інтересах. "Але, на мій погляд, це буде правильно, вважаю, що це треба робити найближчим часом", – додав міністр.

Читайте також: Ответ Авакова блогеру: "Идите вы в @опу"

Він нагадав, що відповідно до своєї компетенції СБУ розробляє перелік товарів для товарообігу, який буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів. "Моя думка, яку я озвучив, більш радикальна. Думаю, що формально питання обміну з цими територіями буде врегульовано. Як свого часу це питання було врегульовано з Кримом", – підсумував А.Аваков.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter