Безвіз – краплина у морі

Сама по собі зміна процедури перетину кордону з ЄС може бути приводом для короткого брифінгу начальника над паспортними столами і головного прикордонника, де вони запевнять громадян, що вартість і терміни оформлення паспортів не зростуть, а на пунктах прикордрнного пропуску не буде черг. Ну немає нічого екстраординарного у безвізі.
Хіба…

Читайте також: Это историческое решение для Украины!

Кабінет міністрів оголосить про одночасне запровадження візового режиму із Росією. До того захоче відзвітуватися про економічні результати зони вільної торгівлі з ЄС, а також поділиться планами розвитку транспортного сполучення, умов навчання, лікування та отримання інших послуг для громадян України у Європі. Це вже привід для прес-конференції прем'єр-міністра.

Для двогодинної зустрічі із пресою президента треба теми на кшталт визнання війни – війною, долі окупованої території та оголошення кроків щодо відновлення територіальної цілісності країни у міжнародно визнаних коодонах та реабілітації інфраструктури анексованих населених пунктів, визначення порядків компенсації з Росії завданих нею збитків перед усім – люських втрат.

Читайте також: Вот увидите, ЕС будет жестко мониторить украинский безвиз – эксперт

А ще ж є теми адміністративної реформи, виборчого законодавства, ширше – політичної реформи. Безвіз – краплина у морі.

Костянтин МАТВІЄНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter