Безвіз не забезпечить європейську якість життя в Україні

Безвіз – це прекрасно. Навіть не стільки тому, що це зручно і заощаджує кошти. А тому, що надання безвізового режиму чітко свідчить: для Европи ми не failed state. Вони, все-таки, вірять в Україну, попри усі наші проблеми. Одначе.

Справедливості заради: не все там добре, і не скрізь Европа має бути для нас прикладом. Толерантна політика багатьох европейських країн до мігрантів веде до системної цивілізаційної кризи у Европі. У Парижі, фантастично красивому працею, перш за все, барона Османа місті є цілі квартали, які дедалі більше нагадують Африку.

Читайте також: Бутусов: Украина хоронит империи, потому что украинский народ всегда выбирает свободу

І Україна, на жаль, теж наступає на ці граблі. Поки-що це не особливо помітно, але тренд – чіткий. Коло Харкова є ціла колонія в'єтнамців – понад тридцять тисяч осіб (корпорація "Мівіна"). Окрема школа. Два дитячих садочка. Лікарня. Закритий общинний спосіб життя. Така собі В'єтнамська слобода.

Шулявський ринок – 5 хвилин їзди від центру Києва. Білу людину там днем з вогнем не зустріти. А що буде далі?…

І про головне.

Мільйони громадян як не їхали в европейські країни, так і не поїдуть. Бо просто не мають такої фінансової можливості.

Читайте також: В польский Перемышль из Киева отправился первый безвизовый поезд

Европейська якість життя – ось чого нам варто прагнути. І безвіз її, на жаль, нам не дає. Тут питання виключно до української влади. Зарплати, як у Европі – пункт перший порядку денного істино европейського шляху для нашої держави. Европейські пенсії, стипендії, соціальний захист людей з інвалідністю. Европейські дороги та інфраструктура. Европейська освіта і медицина. Така має бути мета усіх людей здорового глузду.

Адже нині день у день українці зубожішають, навпаки віддаляючись від Европи, ще більше відстаючи від неї.

Андрій ЛОЗОВИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter