Бізнес з ворогом. Це злочин, це державна зрада – журналістка. ДОКУМЕНТ

УКРАЇНА ЕКСПОРТУВАЛА АНТРАЦИТ, ЯКИЙ ДОБУВАЄТЬСЯ НА ОКУПОВАНІЙ РОСІЄЮ ТЕРИТОРІЇ ДОНБАСУ. Це злочин, це державна зрада, люди.

Читайте також: Олігархічний парламент та некомпетентний прем'єр-міністр України

Вчора президент своїм указом ввів у дію рішення РНБО № 37/2017 щодо нейтралізації загроз енергетичній безпеці України. Текст цього рішення містить один важливий абзац:

6) забезпечити тимчасово, до повного подолання кризових явищ в енергетиці, припинення експорту з України вугілля кам'яного марки антрацит.

ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ТАКЕ УЯВИТИ?

Замість того, щоб нарощувати запаси антрациту, який не добувається на підконтрольній території України і від якого зі слів влади життєво залежить енергосистема держави, аж до повного колапсу; замість того, щоб з першого дня війни вживати заходів для відмови від поставок вугілля з боку окупанта, уряд виявляється спокійно торгував цим вугіллям – гнав його на експорт!

Обкласти населення здирницьким тарифом на базі ціни Роттердам+ (мотивуючи це необхідністю відмови від вугілля з зони АТО), ешелонами возити антрацит з окупованої території (зрозуміло, що контролю кількості вивезеного там немає), а під шумок продавати цю контрабанду на експорт. Як це назвати, як не злочин?

А тепер з покерфейсом ці люди шантажують нас, погрожуючи, що якщо не вести бізнес з ворогом, у нас в квартирах та лікарнях відключать світло.

Читайте також: Тепер зрозуміло, чому Порошенко так вперто пхав на посаду генпрокурора Луценка – політолог

Це злочин, до якого причетні перші особи держави. Винні усі, хто про це знав – навіть не лише безпосередні виконавці.

Колись прийдеться відповісти.

Тетяна ВИСОЦЬКА

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter