Бурий рис: у чому його користь та як впливає на організм

Природа має в собі величезний потенціал для довголіття людини.

Компоненти рослинних продуктів здатні впливати на активність ферментів, які кодуються (контролюються) генами, пов'язаними з довголіттям.

Одним з таких компонентів є гамма-токотрієнол, рідний брат токоферола (вітаміна Е).

Гамма-токотрієнол є одним із потужних "пилососів" клітин, що сприяє очищенню їх від клітинного сміття, тобто активізує аутофагію (очищення і відновлення клітин) без голодування.

Читайте також: Довголіття в кожній ложці. Як харчуватись так, щоб мозок не страждав

Захищає серце від старіння та зношування, тобто має кардіопротекторні властивості. Сприяє очищенню артерій від холестерину, особливо, сонних і є природнім статином.

Омолоджує шкіру, зменшує ризик передчасного старіння від УФ-проміння (фотостаріння) та раку шкіри.

Зменшує ризик раку. Токотрієноли запускають апоптоз ракових клітин, тобто їх самознищення. Особливо це стосується раку молочної залози, простати, підшлункової залози.

Є нейропротектором, захищає нейрони від старіння.

Одним із джерел гама-токотрієнолу є бурий рис.

Мій сніданок

Бурий рис із вареним горошком і зелеими стручками квасолі. Горошок і квасоля – хороші джерела рослинного білка, що дає змогу клітинам якісно працювати.

Овочі: огірок, рукола, броколі, цвітна і біла капуста, петрушка, з ложкою олії.

Цикорій в напої. Підживлює і зміцнює кишечну мікрофлору.

Читайте також: Сніданок для тих, хто не хоче старіти і втрачати пам'ять

Вишні з йогуртом і корицею. У вишнях багато кверцетину – речовини, яка має багато цінних для здоров'я властивостей, і пригнічує активність "престарілих" клітин в організмі, таких вредних клітин-зомбі (сенесцентних клітин, по-науковому), які виділяють токсичні речовини, хронічно отруюють і сприяють передчасній старості з усіма поганими наслідками.

Гарного дня і довгих років класного життя із смачним і усвідомленим харчуванням! І пам'ятаймо: різноманітність – наше все!

Оксана СКИТАЛІНСЬКА

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter