Через санкції щодо Росії у Вашингтоні розгорівся черговий скандал

Через санкції щодо Росії у Вашингтоні не лише розгорівся черговий скандал, але і завершився відставкою чиновника. Майкл Флін, радник президент з національної безпеки, пішов у відставку.

А все через те, що, за інформацією спецслужб, він ще до вступу Трампа на посаду вів перемовини з послом РФ у США Сергеєм Кисляком про скасування санкцій для Москви, накладених Обамою через втручання Кремля у президентські вибори в Америці.

Він не лише вів перемовини про це, але і набрехав віце-президенту Майку Пенсу про те, що вони цю тему з росянином не обговорювали. Пен захищав Фліна публічно. Таким чином нібито підставив другу особу в державі. Цікаво, що сам Трамп уникав відповідати на запитання репортерів по суті, твердячи, що він про це нічого не знає.

Читайте также: Трамп упаковывает идеологию ненависти в сахарную обёртку

Штати дуже чутливі до відвертої брехні посадовців. Класичний випадок: Біл Клінтон був звинувачений не через романтичні стосунки з Монікою, а через те, що він публічно зберхав про це.

Флін явно прикидається шлангом, пишучи в листі про свою відставку, що він неповно інформував віце-президента і президента про свої стосунки з Кисляком. На хвилиночку – він нібито промовчав про таку дражливу тему, як санкції проти Москви.

Хоча хто зна, може, він хотів сам стати впливовим гравцем і грати якусь самостійну роль на політичній арені і тому намагався вести самостійну гру. В будь-якому випадку його активність завершилася плачевно.

Ще раз повторюся, що питання санкцій стало як заразна хвороба. Хто у Штатах спробує це питання вирішувати секретно або кавадерійським наскоком, ризикує заразитися і померти. Звісно, в політичному , а не в буквальному сенсі. Це відбувається тому, що там працює громадська думка. Істеблішмент не може з нею не рахуватися.

Тепер інтрига, як мені здається, має розвиватися ще й навколо питання , ччи отримає Флін криманльне покарання. Адже він порушив так званий Закон Логана, який забороняє громадянам США проводити несанкціоновані переговори з урядами інших країн. Порушення цього закону є кримінальним злочином. Як на мене, цей закон відрижка минулого, бо чому це вільні громадяни повинні бути обмежені в праві контактувати з іншими урядами? Але для чиновників така вимога має бути справедливою.

Читайте також: Трамп уже начал в США грандиозный кризис. ВИДЕО

Прогнозую, що інтриги триватимуть навколо питання санкцій , адже там іще старий Кісінджер крутиться, котрий все намагається пропхати ідею визнання Криму російським в обмін на глобальну стабільність. При цьому, як пише італіська газета La Stampa, червоні лінії мають бути проведені по польському кордону і кордонам країн Балтії. Відповідно Україна має залишитися у зоні впливу Раші.

Я не став би однозначно так вірити жодним публікаціям преси про Кісінджера, бо вже гуляла купа версій його пропозицій щодо Криму.

Але те, що старий плете якісь інтриги, це однозначно.

Коротше, купуємо поп-корн і спостерігаємо далі. Питання санкцій ще не один раз вибухне скандалом.

Юрий ЛУКАН

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter