Чергова провокація: бойовики обстріляли українських і російських офіцерів СЦКК

Архівне фото

Представники української та російської сторін СЦКК потрапили під обстріл бойовиків на Донбасі.

Як повідомляє прес-центр АТО, інцидент стався поблизу населеного пункту Безіменне. У штабі додали, що обстріли здійснювались з метою дискредитації Збройних сил України.

"Застосування концепції "гібридної війни" Російською Федерацією, проросійськими найманцями та незаконними збройними формуваннями ОРДЛО проти України охоплює всі сфери життя суспільства політичну, економічну, військову, соціальну, а також інформаційну. Внаслідок дій бойовиків впродовж 2014 – 2016 років було деформовано систему глобальної та регіональної безпеки, а також чинну систему міжнародного права", – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що бойовики звинувачують Збройні Сили України у застосуванні танків, не маючи при цьому жодних фото та відео доказів.

Читайте також: Путінові кортить поставити нормандський процес на паузу, та в ЄС проти цього – Геращенко

При висуванні фейкових звинувачень терористи не враховують відстані між населеними пунктами, нехтують характером місцевості, тактико-технічними характеристиками озброєнь, а особливо тим фактом, що Збройні Сили України виконуючи Мінські домовленості повністю відвели від лінії розмежування важке озброєння у тому числі й танки.

"Такими діями, інформаційними акціями, непродуманими та бездоказовими звинуваченнями НЗФ ОРДЛО заганяють самі себе в глухий кут та підтверджують той факт, що саме вони порушують усі взяті на себе Мінські зобов'язання стосовно застосування та відведення забороненого озброєння", – зазначили в штабi.

Читайте також: Протидія гібридній війні: фінська відповідь Росії

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter