Черговий обстріл Красногоровки – штаб АТО

Починаючи з 14 години 10 лютого російсько-окупаційні війська застосували РСЗВ БМ-21 "Град", танки, артилерію калібром 152 міліметри та міномети калібром 120 міліметрів по населеному пункту Красногорівка.

Повторний артилерійський наліт по цьому населеному пункту було здійснено о 16 годині 46 хвилин.

Загалом, протягом дня по Красногорівці було випущено 28 ракет РСЗВ, 29 мін калібром 120 міліметрів, 4 снаряди калібром 152 міліметри та здійснено 10 пострілів з танку. Такі грубі порушення Мінських домовленостей красномовно свідчать про відверте небажання незаконних збройних формувань дотримуватись взятих на себе зобов'язань в рамках Тристоронньої контактної групи.

Разом із тим, інформаційні ресурси ОРДО і ОРЛО продовжують маніпулювати інформацією, намагаючись видати власні обстріли наших міст за нібито "дружній" вогонь українських артилеристів. У зв'язку із цим, Прес-центр штабу АТО вкотре наголошує, що подібна інформація не відповідає дійсності. Прохання обережно ставитися до такого роду повідомлень, що за своїм змістом є яскравим прикладом ведення гібридної війни проти України.

Читайте також: Смерть, разрушение домов и пожар: российские оккупанты обстреляли Новгородское и Красногоровку. ФОТО

Керівництвом штабу АТО віддано чіткі накази військам не піддаватись на провокації, та максимально дотримуватись режиму припинення вогню.

Прес-центр штабу АТО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter