До кінця року столичні митники перерахують на ремонт доріг Києва 1,5 мільярди гривень, – Тупальський

На ремонт доріг у Києві до Євробачення митники направлять 250 мільйонів гривень – половину від перевиконання бюджету за І квартал. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський, повідомляє Цензор.НЕТ.

Тупальський повідомив, що у рамках фінансового експерименту 50% від перевиконання бюджету буде направлено на розвиток інфраструктури Києва.

"За підсумками лютого та березня маємо змогу направити 250 мільйонів на ремонт доріг у столиці – хороший подарунок місту до Євробачення. У першому кварталі перевиконали план на 527,6 мільйонів гривень. Половина піде на дороги Києва", – зауважив Тупальський.

Митник також додав, що із такими темпами перевиконання бюджету до кінця року Київ отримає стільки грошей, скільки КМДА витратила на ремонти автошляхів столиці в 2016-му.

Читайте також: Без центрального финансирования регионам масштабные общенациональные проекты не осилить – мнение

"Якщо будемо працювати такими ж темпами – до кінця року на ремонт доріг столиці перерахуємо 1,5 мільярди гривень. Для порівняння – це сума, яку витратили в Києві на ремонт 200 кілометрів доріг у 2016 році", – підсумував Тупальський.

Як відомо, експеримент з розвитку автомобільних доріг загального користування було запроваджено з 1 вересня 2015 року і він діяв у Волинській, Львівській, Одеській і Чернівецькій областях та місті Києві. У березні 2017-го Кабмін затвердив проект постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. №726", що розширює проведення експерименту на всю територію України та пропонує продовжити термін його дії до 1 січня 2018 року.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter