Догрався. “Інтеру” призначили перевірку через недотримання квот

Національна рада на засіданні 13 квітня за результатами моніторингів мовлення загальнонаціональних каналів щодо дотримання квот національного і європейського продукту призначила позапланові перевірки компаніям ПрАТ «Телеканал «Інтер», ТОВ «Телестудія «Служба інформації», ТОВ «ТРК «Музика ТВ» і ТОВ «ТРК «Кіно ТВ», які входять в Inter Media Group. Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також: Верховна Рада прийняла за основу законопроект про мовні квоти на телебаченні

Як зазначається у повідомленні, відповідно до вимог частини четвертої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 07.00 та 23.00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США та Канади повинні становити не менше 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення – передачі українського виробництва).

Читайте також: В украинском контексте квотирование музыки – это прекрасно

Перевірки, які будуть проведені фахівцями регуляторного органу, мають встановити, чи підтвердяться результати моніторингів. Після цього Національна рада ухвалить відповідні рішення.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter