Дощі та нічні заморозки. Синоптик розповіла про погоду на найближчий час

Побіжний огляд погоди в Європі і одразу видно, що в синоптичній ситуації лад, порядок і розуміння субординації.

Найхолодніше на крайній півночі, у Швеції, Норвегії до 5-7 морозу, хто найближче до Африки – там вже спека, в Іспанії, Португалії завтра місцями до +30 градусів.

ТЕпло на півдні Європи, на Середземномор'ї, +15+24 градуси.

Посуваючись північніше – прохолодніше.

А оскільки Україна це – помірно-континентальнй клімат, то й температура повітря наша завтра якраз помірна, ані холодно, ані спекотно. Так, помірно. Протягом дня +10+14 градусів.

Нюанси також підлягатимуть метеорологічному ладу.

На крайній півночі, Чернігівщина, Сумщина, Харківщина – вдень місцями +8+10 градусів.

І важлива інформація. Найближчої ночі у західних та північних областях очікуються заморозки 0-2 градуси. То ви вже там побережіть що треба. Думаю, що квітів на балконі це не стосується. Я, наприклад, свої вже перенесла на літнє "зимування". Вікна закриті і сонце робить балконний мікроклімат сприятливим для наших калачиків, фікусів та фіалочок.

Читайте також: 5 речей, які варто зробити цієї весни

Тепер дощі. Фронт із Польщі пополиває сьогодні західні області України, ввечері дійде до півночі, найближчої ночі дощі очікуються у північних та центральних областях, а вдень вже опади дістануться південної частини та сходу. Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Донецьк. Луганськ, Харків – ось тут вдень пройдуть дощі.

У Києві дощі – найближчої ночі, завтра вдень без опадів. Вночі в столиці холодненько, +3+5 градусів, завтра вдень також не сильно роздягайтесь, +10+13 градусів.

Читайте також: Квітень б'є температурні рекорди вже третій день поспіль – синоптики

Тут народ вже інтенсивно почав займатися розсадою та іншими чудовими перспективними фізичними роботами. Зараз агрокалендарів в інтернеті – безліч, тому буду вам лише повідомляти, де найімовірніші заморозки чи дощі. А решту ви вже самі краще знаєте.

Гарного настрою, хорошої розсади і, звичайно, сприятливої погоди.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter