”Експерти з усіх питань” заполонили ефіри українських телеканалів – Шкиряк

Спостереження. І мабуть не тільки мої. Те, що у ФБ зібралося багато "експертів широкого профілю", котрі знають як треба воювати, як боротися з корупцією, як проводити резонансні розслідування, як робити реформи всього і всіх, як вести перемовини з Трампом, як писати закони, як покращувати економіку та соціальний рівень життя населення і т.д, давно відомо і звично).
Зрештою, нічого нового і дивного. Інтернет – це вільний простір. Хто, що хоче, той те і продукує. І мабуть це нормально та природньо в наш доволі буремний час). Особисто я, ставлюся до цього спокійно і з розумінням, хоча й скептично.

Але я про інше. Іноді просто вражає шалена кількість незрозумілих, так званих "експертів з усіх питань", котрі вєщають на українських телеканалах. Мамадарагая)! Це ж скільки "говорящих голів" у нас з'явилося і які вони всі мудрі, ппц).

Читайте також: "Выдавить из страны думающих людей – прямой путь к удержанию власти", – Комаровский

Ау! Хто ці люди і звідки вони взялися в такій кількості? Де їх стільки відкопали? Деякі з них так "яскраво" зажигають нє по-дєтскі і несуть такий брєд, що на голову не налізає. А подається все це як "професійна, експертна оцінка і глибинний аналіз"… Мрак.

Шановні наші справжні украінські фахові експерти, політологи, політтехнологи і аналітики, що відбувається? Ви ж мабуть в курсі.
Це ж просто якась вакханалія "експертно-аналітичного безумства" на екранах України, не інакше)). Мені, за великим рахунком, байдуже, але все ж… Окрім кількості повинна ж бути і якість подачі інформації та ії адекватна аргументація. Адже люди дивляться, слухають і дехто сприймає за "чисту монету" відверту маячню.

Читайте також: "Абсолютно точно, что Севастополю при Украине было лучше", – россияне в соцсетях

П.С. Звичайно, я знаю і розумію хто кому "рабіновіч" і для чого це робиться, але все ж, може я помиляюся у своїх думках)).
До речі, вибачте якщо когось не відмітив. Насправді, не так вже й багато вас, справжніх.

Зорян ШКИРЯК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter