Ганна Гопко під тиском журналіста визнала Порошенка олігархом. ВІДЕО

Директор у Центр стратегічних розробок, директор Андрій Ніцой нагадав, хто такі олігархи і чому українські нардепи не мають боятися нінішньої влади:

"На ZIK народний депутат Ганна Гопко вагається у відповіді на запитання журналіста:"Чи вважаєте Ви П.Порошенка олігархом?". Називає його "дуже забезпеченою людиною". Потім під тиском журналіста все ж таки визнала Порошенка олігархом.

Шановні нардепи з числа колишніх громадських активістів, не треба боятися цієї влади. Папєрєдніков ви ж не боялися?! От і цих не слід.

Так, Порошенко мстивий і дріб'язковий, він вільно використовує репресивний апарат але боятися його безперспективно. Подумайте про це.

Для довідки: Оліга́рх – особа, що володіє великою власністю в країні, та має вагомий вплив на державні органи влади.

Читайте також: Державні мужі терплять життя в Україні, бо в цивілізованих країнах вони пасли б корів – журналіст

З політологічної точки зору олігархи – це можновладці, які використовують монополізовані ними сектори економіки для концентрації у своїх руках політичної влади, а політичну владу – для збільшення власних капіталів.

Сучасні олігархи володіють багатоманітними суспільними ресурсами: економічними (промислові та фінансові підприємства й установи), інформаційними (друковані та електронні ЗМІ), політичними (партії, парламентські групи й фракції, важливі державні посади, вплив на перших осіб у державі).[1] Додам – або самі обіймають найвищі посади в державі".

Читайте також: "Украина – это изнасилованная мафией, коррупцией, бюрократией и войной страна", – Саша Боровик

На відео з 9-ї хвилини:

Андрій НІЦОЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter