Глибокі вирви, вирізані шматки асфальту – це реальність Києва. ФОТО

Це двори на вулиці Волгоградській у м. Києві (буд. 31,33 та 37) до яких немає нікому діла.

Повідомляв про це півтори роки підряд КБУ "Контактний центр міста Києва 1551", депутата від округу Andrey Andreev та інших депутатів.

Реакції від влади ніякої. Одні відписки про "відсутність коштів" та "плани на наступні роки".

Читайте также: Вся дорога усеяна ямами! Что делать водителям в случае такого ДТП?

Я запитую Виталий Кличко, Київська міська рада: цей двір теж стомився? Чи може варто відремонтувати той жах, який ви натворили на прибудинкових територіях вирізавши шматки асфальту і кинувши величезні ями по 10-20 сантиметрів.

Хіба це двір "європейської столиці"?? Хіба я повинен ледь не 10 разів на рік повторювати можновладцям щоб до них дійшло, що не можна так плювати на людей.

Мабуть проблема в тому що вибори ще не скоро і робити нічого не потрібно, бо ви вже повсідалися в свої теплі і м'які крісла й далі паразитуєте на нашій державі і нашому місті!

Поламні автомобілі, мами з дітками що в муках оминають глибокі вирви, калюжі та післязимовий бруд – це реальність міста Києва. Він саме такий – брудний, не охайний і занедбаний. Бо з такою владою і таким відношенням до людей Київ не може бути іншим.

Читайте також: Рецепт решения проблем с дорогами Киева – прост

Я ще раз вимагаю в Київської влади і депутатів звернути увагу на стан цієї та інших прибудинкових територій, знайти сили і розум що потірбно хоч щось робити в місті де вас обрали!

Андрій СМОЛІЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter