Головну ялинку країни віддали на відкуп київським жлобам – житомирянин

Відвідали сім'єю новорічну ялинку на Софіївській площі в Києві та «новорічний куточок» на Михайлівській площі. І не даремно, вражень багато. Бо такої суміші несмаку, жлобства, жадоби наживи і совка давно в Києві не доводилось бачити, пише у своєму блозі екс-мер Житомира Віталій Мельничук.

На Софіївській площі ялинка справді гарна, із смаком зроблена, з любов'ю поставлена, але все інше – темрява! Все інше (може, крім сцени) віддано на відкуп жлобам, що заставили простір периметру площі МАФ-ами, палатками, заповнили запахом пережареного м'яса і неякісного горілого масла, смородом туалетів, що стоять впритул до цього дійства, якимось дідам морозам та снігуроньками, що на кожному кроці пристають сфотографуватися за 20 гривен, а їх там з півсотні…

І все це – на закритому просторі, де три входи -виходи, а висота загорожі цього «загону» з одного боку доходить до трьох метрів.

І повсюди – торг, торг, торг… Прямо тут на Софіївській, поряд із тисячолітніми Храмами, поряд із могилами на вході в Софіївку…. Гарну ідею – ялинку на Софіївській віддали в руки київським жлобам – примітивним торгашам, у яких в голові крім того, як із людей максимум грошей витягнути – нічого іншого не було і немає. Ні смаку, ні душі, ні свята, ні розуміння.

Дивіться також: Чому не штучна? Організатори розповіли про вибір головної ялинки. ВІДЕО

Це «молодші брати» найбагатшої київської верстви – його будівельної мафії, що нищить сьогодні Київ забудовою, яка йде всупереч Генплану і здоровому глузду, перетворюючи місто на кам'яні джунглі, де людині місця немає.

А ці – «менші брати» нищать простір поточного життя, бо потрібно під «тему» (Новий рік) урвати побільше із «лохів» (тобто нас із вами). А на Михайлівській площі – ще гірше. Там навіть ялинки немає. А навіщо вона! Тут – суцільний торг! В повітрі ще більш насичений, ніж на Софіївській, запах пережареного масла і м'яса, вперемішку із запахом туалетів. А ще – купа псевдо атракціонів, списаних в утіль на Заході ще років 20 тому і привезених на «дату» для київських «лохів» і їх дітей… І це – на ВХОДІ в діючий Монастир. В Монастир, який два роки тому, коли бандити Януковича гналися за студентами, відкрив браму і впустив дітей до себе, Монастир, який потім вперше після навали в 1240му Батия на Київ, бив в набат, коли вони хотіли знищити Майдан і всіх нас, хто там був. Монастир, якому скоро 1000 років.

Дивіться також: Такой была ёлка в Киеве в 1962 году. ФОТОФАКТ

А Київський міський голова Віталій Кличко і його недоумкуваті заступники та причетні до цього начальники головних та інших управлінь і міських служб на самому вході в Михайлівський Монастир торжище зробили. А там ще й перший в Києві знак Голодомору і пам'ятник скорботи за мільйонами безневинно загиблих… Та що їм до цього.

То що в Києві місць інших немає, де новорічні торжища можна зробити? Чи немає закладів, куди люди, погулявши по площі, подивившись ялинку на Софіївській, не в принизливому загоні для стада овець, як зараз, а НА ВІДКРИТОМУ ПРОСТОРІ!!! підуть потім поїсти, якщо захочуть? Є все це, є. Та тут нестримна жадоба до грошей – будь якою ціною. А як же – Новий рік – «жнива» для київських бариг! Потрібно із цим щось робити. Поки ця пошесть на розповсюдилась на інші міста.

Із «йолкою» Януковича два роки тому впорались…

Дивіться також: Янукович посадил ёлку. Семь прикольных видео на тему «Янукович VS елка»

Віталій МЕЛЬНИЧУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter