Громадську раду при Міноборони перетворили на шапіто – волонтер

Сходив тут на засідання Установчих зборів нового складу Громадської ради при Міністерстві оборони. Тепер на власні очі побачив, що таке пресловуте одобрямс і імітація громадськості, пише у своєму "Фейсбуці" волонтер та колишній член атестаційних комісій при МВС Роман Сініцин.

Це про те як по формальним підставам опитниє підстаркуваті бюрократи і крючкотвори на чолі з генералом Палієм (а до постаті цього клоуна ми повернемось зовсім скоро) збрили пару десятків реальних волонтерських організацій, натомість протащили свої бутафорні ГО-шки по типу: "фонд генералів львівщини", "фонд героїв радянського союзу", "релігійна громада повного євангелія ранкова зірка у голосіївському районі" і інший трешняк.

Навіть мою заяву умудрились "загубити", довелось доносити.

Читайте також: Правоохоронці чи недолюстровані беркутівці: під Деснянським райсудом Києва влаштували бойовисько. ФОТО, ВІДЕО

І оця впринципі мігруюча карусель фейковиє го-шок і пенсіонерів-общєствінніків зараз так само заходить або зайшла в цілий ряд інших міністерств: мінсоц, окупованих територій, держслужба у справах ветеранів АТО ітд. Імітуючи громадськість . Ага.
Сьогодні це відбулось в МО.

В результаті цілий ряд реальних і діючих волонтерських організацій, які зробили для АТО реально багато і продовжують робити зараз, в знак протесту покинули це шапіто.

Три десятка майже.

Заява і більше інфи буде зовсім скоро

Прошу звернути увагу на ситуацію Степан Полторак.

p.s. Також прошу накидати про "айдарівця" з позивним Рембо (Артур Хакімзянов) якого протягнули в президію. Про пі**інг 30 тон тушонки, автоматів і три кримінальні справи я знаю)

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter