Коли мова йде про гроші, то в багатьох українців зникають моральні прерогативи – думка

У Запоріжжі учасники "Національного корпусу" блокують вхід до центрального відділення "Сбербанку Росії", 21.03.2017 рік

Звісно, росіянам на емоційному рівні в Україні працювати важко. Але виявилось, що у "Сбербанку" 1 млн 200 тис українців мають вклади. В тому числі і українські депутати. І це нікого з них не засмучує. Тому з точки зору "ні-ні-ні, росіян у нас ніколи не буде", то я би не казав, що так буде, знаючи ментальність українців. Знайдуть привід, чому з ними можна працювати, вести бізнес і тримати рахунки у їхніх банках.

В той же час важливо розуміти, що робитимуть російські компанії. В Україні вони можуть вести бізнес не на пряму, а через інші країни і підставних осіб.

Читайте також: У Запоріжжі вхід до центрального відділення "Сбербанку" перекрили бетонною плитою. ФОТО

Пам'ятаєте, коли в Україні була перша приватизація обленерго, тоді ще був уряд Ющенка, 2000-ий рік. Тоді сказали, що не допустимо російський капітал в енергосектор. Але через підставні словацькі фірми зайшли гроші російського криміналітету і все потім стало відомо.

Читайте також: "Нужно говорить о национализации всех предприятий с российским государственным капиталом", – политолог

Коли мова йде про гроші, то в багатьох українців зникають моральні прерогативи. Тому я би не казав, що у росіян нема шансів працювати в Україні. Цілком ймовірно, що вони працюватимуть через підставних осіб. Принаймні, у найближчі роки.

Борис КУШНІРУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter