Коли Росія ослабне, ми отримаємо змогу повернути Крим, – Волошина

Коли Росія ослабне, ми отримаємо змогу повернути Крим. Хочу нагадати, що це не перший випадок, коли ми повертатимемо півострів. В 1994 році кримський парламент проголосував про референдум про від'єднання Криму від України.

Читайте також: Україна і українці ні з чим не змирилися

Юрій Мєшков вимагав, щоб парламент назначив дату його проведення і тоді кримські парламентарі просто не посміли цього зробити, тому Мєшков проголосив голодування. Потім під впливом російських кураторів, таких як Костянтин Затулін, Мєшков став першим і останнім президентом Криму і почав процедуру від'єднання Криму від України.

В 1995 році Мєшков ініціював договір про військове співробітництво між Кримом і РФ. Тоді було проведено 27 раундів переговорів за участю Володимира Горбуліна, Євгена Марчука з української сторони, і Віктора Чорномирдіна – з російської.

Читайте також: Крим як тест на державність

Нам пояснювали про скрепи – ми все це вже чули. В Криму віце-прем'єром був призначений російський громадянин Сабуров. А потім, коли в Росії сталася чергова економічна криза, вранці всі кримчани прокинулися і побачили на кожному кримському перехресті український БТР.

Лариса ВОЛОШИНА

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter