Корінь зла і всі наші проблеми – в правлячому режимі, – думка

Та вакханалія, яка відбувається в Києві, постійні сутички, бійки, провокації зі строни "ветеранів", зі сторони патріотів, затримання людей – наслідок недолугої, недалекоглядної, неадекватної позиції влади!

Читайте також: Цинізм. Наша влада "латає" совкову систему, яка розлазиться, як гнила ганчірка – науковець

Як таке можливе, що країна, яка в стані війни, кожен день загиблі, поранені, втратила внаслідок агресії 10% територій, зруйнована економіка, допустити таке протистояння.

Мій дідусь пройшов другу світову, поранений, інвалід, нагороджений Орденом Слави, (мій прадід не повернувся з Фінської війни) і я ніколи від нього не чув про війну, він навіть відмовлявся ходити до школи і розповідати про ті жахіття. Сьогодні на фронті теж десятки тисяч загиблих і поранених, і такі "спеціалісти" як Вятрович, Стець та і інші органи влади, громадські організації і активісти за три роки не змогли примирити народ всередені країни, не змогли знайти знаменник, не змогли знайти загальні, об'єднувані теми!

Читайте також: Щодня гинуть найкращі. А бездіяльність влади все більше переходить межу – журналістка

В такий день не хотілося писати, но все повертається до одного, до правлячого режиму і його політики, тут лежить корінь зла, тут лежать всі наші проблеми!

Всеволод ДОРОШЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter