Крути й Бахмач – вічні символи незламності захисників України

Уже століття безперервно триває війна зі споконвічним ворогом України – Росією. Але ворог як століття тому, так і сьогодні не врахував головного – духу наших воїнів. Крути та Бахмач – дві маленькі залізничні станції – стали вічними символами незламності всіх захисників України.

Читайте також: Маємо вже двадцять другу війну із московитами – історик

Державність тоді, в 1918-му, як і 2014-го, рятували добровольці. Так, у Києві кілька сотень українських хлопців-студентів, не вагаючись, зголосилися стати до лав української армії на захист країни. Вони ще не мали військового досвіду, проте, сповнені віри, пішли в бій із шеститисячною вишколеною армією загарбників.

Своєю мужністю герої Армії УНР підняли на боротьбу наступні покоління, зокрема й сучасних українських воїнів, які в зоні АТО стоять сьогодні на смерть за українську державність, по всьому фронту зупиняючи російського окупанта.

Малюнок Юрія Журавля

Пам'ятаймо і згадуймо не тільки героїв Крут та Бахмача, а й усіх воїнів, що віддали своє життя за Україну! Нехай їхній приклад надихає нас на невтомну спільну боротьбу проти ворога за вільне та гідне життя нашого народу у своїй незалежній державі!

Читайте також: Перед Крутами. Час згадати про наших героїв

Герої не вмирають!

Андрій ПАРУБІЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter