Ляшко виступив проти зовнішнього управління Україною

"Посольство США наполягає на створенні антикорупційного суду в Україні, – написав у своєму Фейсбук лідер Радикальної партії України Олег Ляшко, – Посольство США пропонує кандидатуру аудитора діяльності НАБУ. Це безцеремонне втручання у внутрішні справи України!! Ні одна суверенна держава, яка себе поважає, ніколи б не дозволила нічого подібного жодному іноземному посольству чи уряду. Коли українська влада погоджується на таке втручання, вона принижує українців".

"Цей бардак, хаос, анархію і меншовартість треба негайно припиняти, якщо не хочемо остаточно втратити Україну. Ми відновимо у державі залізний порядок і керованість, жорстку вертикаль влади, відповідальну перед громадянами", – переконаний політик.

"Від наших американських партнерів і союзників я вимагаю небагато – виконати свої зобов'язання за Будапештським меморандумом, укласти пряму військову угоду з Україною і надати нам оборонну зброю для відбиття російської агресії", – добавив О. Ляшко.

Читайте також: "Украинцы обяжут олигархов вернуть награбленное. Каждый получит по той будке, которую заслуживает", – Касьянов

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter