Люди радіють, що “Донбас Арена” знову світиться

"Націоналізація" майна Ахметова, Тарути і Ко у "ДНР" йде повним ходом. Але найбільше в душу зараз плюють Рінату Ахметову. Окрім "націоналізованих" заводів і шахт, ватажок "ДНР" Захарченко, заручившись кришею з Росії, накинув оком на душу Ахметова в Донецьку. Озброєні люди зайшли на "Донбас Арену", базу "Кірша".

Читайте також: "Отжим" предприятий в Донбассе и голый король Ахметов

В ніч на 1 березня "Донбас Арена" вперше за три роки засяяла. А Захарченко навіть кинув місцевим ЗМІ, що це символ їхньої перемоги. Сьогодні ж він взагалі пішов далі і заявив, що у його макітрі народилася ідея зіграти на "Донбас Арені" матч пам'яті Мотороли та Гіві між командами батальйонів "Спарта" та "Сомалі".

Три роки консервації – арена була без вогнів. Цілих три роки жоден бандит так відкрито не наважувався плювати в Ахметова. Але тепер олігарха роздягають.

Читайте також: Украина сама виновата? Думайте головой!

Втім, жителі Донецька, схоже, радіють тому, що "Донбас Арена" знову світиться. Купа селфі, фотографій з радісними підписами (зверніть увагу).

Хоч як старається алкоголік Захарченко, а "Донбас Арена" асоціюватиметься завжди з "Шахтарем", мирним Донецьком та Ахметовим.

Андрій КОВАЛЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter