”Ми не хочемо, щоб з нас зробили національних героїв”. O’Torvald розповів, чому прийшов на “Євробачення”. ВІДЕО

Чи готові представляти Україну на міжнародній арені, про що будуть співати та чому прийшли на "Євробачення" саме цього року? Відповіді на ці питання отримав кореспондент UAINFO під час прес-конференції гурту O'Torvald, які перемогли у Національному відборі пісенного конкурсу.


Лідер гурту Женя Галич розповів, що на "Євробачення" хотіли потрапити минулого року, але відсутність написаної пісні змусила почекати рік. Хлопці говорять, що не бояться закидів про свій "неформат" і готові навчатися новому, аби здивувати публіку.

Читайте також: Обрано команду ведучих "Євробачення-2017"

"Ми віримо у свої сили протягом усього часу, коли займаємося музикою. Інакше, навіщо все це потрібно? Ми, слава Богу, не сольні виконавеці, яким потрібно витирати соплі. Ми команда, у якої є підтримка один одного. І навіть коли нам складно (а нам зараз складно), ми підтримуємо один одного, щоб ніхто не розкисав", – розповів лідер гурту Женя Галич.

Читайте також: "Подібна ситуація вже була", – Руслана про скандал з "Євробаченням"

Хлопці зізнаються, що на них лежить велика відповідальність, адже вони не лише представники України на конкурсі, але й господарі всього дійства. Тому від того, як Україна прийматиме "Євробачення", залежить яке обличчя буде у нашої країни під час конкурсу та після нього.

Дар'я РЕВЕНКО, спеціально для UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter