”Мирний план” нардепа Артеменка – це державна зрада”, – журналістка

Той незручний момент, коли The New York Time пише про черговий "мирний план", який підсовують Трампу. А ти, візуально знаючи всіх депутатів нинішнього скликання, цікавишся: "хто такий радикал Артеменко?"

По факту вийшло десь так.

1. Чолов'ягу випадково обрали народним депутатом в 2014. Не маючи жодних на те повноважень, він готував план капітуляції своєї держави спільно з Полом Манафортом та іншими американцями. Державна зрада 100%.

2. Новоявлений голуб миру передав такий собі корупційний компромат на президента Порошенка, однак не соромиться підкреслити, що його мирний план отримав підтримку близького оточення Путіна. Державна зрада 100%.

Читайте також: Украинцев ломают стрессом, чтобы они согласились на любой поворот событий в войне с Россией

3. План Артеменка передбачає референдум, де окремим питанням буде "передача Криму в оренду Росіі на 50 або 100 років". Хотілось би дізнатися у автора, як він притягуватиме таке рішення через український парламент? Якими способами він чи його соратники переконуватимуть українців голосувати за "оренду" Криму?

4. Артеменко в статті підкреслює свою "американкість": моя дружина знайома з Меланією Трамп, сам я ходив на марш жінок (той самий, де показували вагіни і обвислі груди), мав бізнес з Катаром і тд. Іронія долі в цьому конкретному випадку, що в мутні часи, як нинішній, кожен ловить свій шанс на популярність. Так і тут, абсолютно непевний чувак із зовнішністю кабана виношує great plans, щоби стати украінським Трампом)

5. Цікаве резюме Артеменка. На початку "нульових" співпраця з Омельченком, більше двох років у СІЗО через розслідування СБУ фінансових зловживань. Згодом був обраний депутатом Київради від БЮТ, навіть очолив фракцію. Спонсорував "Правий сектор", помагав "Тризубу" – шокуючий факт, коли "щирих патріотів" спонсорує автор планів з капітуляції Росіі.

6. Показова деталь в біографіях усіх борцунів за Україну. У Артеменка 4 дітей, у двох американське громадянство, у одного – канадське.

Тобто, борцун не пов'язує майбутнє своіх власних сперматозоідів із цим занедбаним краєм.

Читайте також: Как украинцы учатся жить вопреки войне

7. Оригінальністю вирізняється і особистий фейсбук Артеменка. Український нардеп не приховує і персональний план щодо вирішення питання Донбасу – надати широку автономію з правом втручання у військові конфлікти, однак в цілому нинішнє ОРДЛО має бути під українським управлінням.

PS/ Ляшка і Радикальну партію чекає непростий тиждень. Артеменка, очевидно, оперативно виключать із фракціі. Синдром Савченко цвіте в українському парламенті буйним цвітом.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter