”Можливо, він здався”, – волонтерка Яна Зінкевич розповіла про розставання з чоловіком. ВІДЕО

Чоловік Яни Зінкевич пішов з сім'ї, залишивши дружину одну з маленькою дитиною. Про це волонтерка розповіла в ефірі каналу "1 + 1".

"Не всі історії закінчуються хепі ендом, кожна людина сама вибирає свою долю. Можливо, він здався, а може він просто слабкий, але це його життя", – поділилася Яна.

Жінка розповіла, що їй важко було пережити розставання з чоловіком, але вона трималася заради дочки і свого батальйону.

Чоловік Яни, доброволець АТО Максим Корабльов життям Богдани майже не цікавиться, за 2,5 місяці він лише один раз бачився з донечкою, але Зінкевич не здається і вірить, що в її житті все буде добре.

Читайте також: Життя перемагає: волонтер Яна Зінкевич народила доньку. ВІДЕО

Нагадаємо, волонтерка Яна Зінкевич 5 грудня 2015 року потрапила у страшну аварію, авто "Госпітальєрів" потрапило у кювет й перевернулося 7 разів. Яну викинуло з автівки через лобове скло й придавило частиною авто. Яна отримала тяжкі травми, не сумісні з життям. Проте, після успішної операції у Ізраїлі вона повернулася до України й почала свою власну битву за життя.

Згодом вона завагітніла і батько дитини Максим Корабльов зробив пропозицію Яні просто у студії "Сніданку з 1+1", одружилися молодята у Воронцовському парку Дніпра. У кінці листопада минулого року Яна народила донечку Богдану.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter