На Львівщині згорів єдиний у області притулок для собак. ВІДЕО

На Львівщині ввечері 5 лютого дотла згорів єдиний в області притулок для бездомних собак. Про це повідомила прес-служба ДержНС у Львівській області.

Пожежа почалася у неділю, 5 лютого, в 20:40 у притулку для бездомних собак "Милосердя", який розташований в смт. Брюховичі, Львівського району.

Загорілася дерев'яна кухня, де готували для собак, а запаси дрів, які там зберігалися , сприяли інтенсивному розповсюдженню пожежі.

"На момент прибуття рятувальників вогонь повністю охопив будівлю. Запаси дров, що зберігалися у будівлі, сприяли інтенсивному поширенню пожежі.

Читайте також: Чому в Україні згасає волонтерство

О 21:06 пожежу локалізували і о 21:16 повністю ліквідували. Будівля була повністю знищена вогнем", – йдеться у повідомленні ДержНС.

Читайте також: Застереження про нові катаклізми від надзвичайників

У притулку перебувало близько 300 собак. Тварини не постраждали, проте через те, що кухня згоріла, їм немає що їсти.

Мер Львова Андрій Садовий сьогодні заявив, про те, що "місто Львів допомагатиме притулку".

"Ми маємо амбітні плани, щоб поводження з тваринами у Львові було на високому рівні. Центр, який у нас, наше комунальне підприємство, працює на високому рівні. Безперечно, що потрібен якісний та сучасний притулок. Тому ця біда не залишиться поза увагою міста. Думаю, ми разом знайдемо мудре рішення. Ми є учасниками певних міжнародних проектів по цьому питанню", – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter