На територію Донеччини заборонили ввозити зброю

За розпорядженням очільника поліції Донеччини В'ячеслава Аброськіна на територію області заборонили ввезення зброї, навіть якщо є дозвіл на її володіння, пише ТСН.

"Згідно з розпорядженням голови Донецької військово-цивільної адміністрації на території області до завершення антитерористичної операції заборонено полювання на всі види мисливських тварин. Тому, аби захистити людей від злочинів, пов'язаних з використанням вогнепальної зброї, за розпорядженням очільника поліції Донеччини В'ячеслава Аброськіна до території області забороняється ввезення зброї, навіть якщо є дозвіл на її володіння", – йдеться у повідомленні ГУ Нацполіції у Донецькій області.

Читайте також: Війна на Донбасі очима місцевих мешканців

Зокрема, зазначається, що на Донеччині почастішали випадки перевезення вогнепальної зброї через блокпости. Також у багатьох випадках власники не дотримуються правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю.

"У той час, коли полювання на Донеччині заборонено, питання, навіщо люди везуть зброю через блокпости, залишається відкритим. Тому мною було прийнято рішення при виявленні у людей на блокпостах вогнепальної зброї просити їх на час здавати зброю до відділень поліції. У разі, якщо людина буде відмовлятися, заборонити подальший в'їзд. В зоні проведення АТО ми не можемо дозволити собі таку розкіш, аби люди розгулювали вулицями зі зброєю", – наголосив Аброськін.

Читайте також: Що стоїть на заваді наданню Україні летальної зброї

У зв'язку з цим поліція Донецької області закликає людей не провозити такі предмети, а громадян, які все ж таки вирішили проїхати через блокпост зі зброєю, самостійно здавати її до відділень поліції настільки, скільки перебуватимуть на території Донеччини.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter