На тимчасово окупованій території проходять навчання артилерійських коректувальників самопроголошеної ЛНР

Архівне фото

На території тимчасово окупованих районів Луганської області протягом останнього тижня проходять навчальні збори командирів взводів артилерійських коректувальників "народної міліції" самопроголошеної ЛНР.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" командуванням "народної міліції ЛНР" у зимово-весняний період на полігоні "Успенський"(тимчасово окупований Лутугинський район Луганської області) заплановано проведення низки батальйонних і ротних тактичних навчань.

Читайте також: Росія вбиває. Спогади про окупований Луганськ

За словами начальника управління "народної міліції ЛНР" О. Анащенко у 2017 році планом бойової підготовки спланований більш інтенсивний комплекс занять, ніж в минулому році.

"Крім того, ми не забуваємо про заходи протидії диверсійно-розвідувальним групам супротивника і тероризму", – зауважив він.

Читайте також: На Новий рік у Луганську були розповсюджені проукраїнські листівки з закликами до мешканців міста, – активiст

Варто зазначити, що у 2016 році підрозділами "народної міліції ЛНР" проведено два бригадних і 16 батальйонно – тактичних навчань, а також низка ротних тактичних навчаннь.

Дмитро СНЄГИРЬОВ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter