На третій день свят в містечку на Київщині впала головна ялинка. ФОТО

Вчора, 3 січня, приблизно о пів на 14 год. в Переяславі-Хмельницькому (Київська область) у цілком безвітряну погоду на центральній площі впала головна новорічна ялинка міста, заввишки близько 12 метрів. Переяславці не пам'ятають, щоб коли в попередні роки траплялася така прикрість.

На місце одразу ж прибули працівники міського відділу культури. Надзвичайно засмучені тим, що сталося, вони почали збирати побиті іграшки та інші ялинкові прикраси, пише Вісник Переяславщини..

Попередньо встановлено – причиною падіння стало те, що на рівні близько півтори метри від землі з невідомої причини не витримали болти металевої конструкції, на якій було змонтовано набірну ялинку. Вони зірвалися і верхня її частина впала.

Люди, що зібралися на площі висловлювали різні припущення, чому зірвалися болти? Хтось не виключав, що вони з самого початку не достатньо туго були закручені, а від поривів вітру послабилися ще більше, а дехто висловлювався у тому сенсі, що слід би подивитися, чи не підпиляли їх навмисне.

Комунальники, які ставили ялинку, планують підняти її знову. Адже по переду ще багато святкових днів.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter