На Україну йде сильне похолодання

Похолодання таки буде.

Карта оця прогнозу на завтра, 26 січня, говорить, що зниження найбільше торкнеться східної, а скоріше північно-східної частини України, там температура повітря досягне вночі -12-18, вдень -10-14, а в четвер ввечері вже до -14-20 градусів.

На решті території також не мед, не Сахара, найближчої ночі похолодання почнеться із -7-12, а протягом дня і до вечора далі знижуватиметься і становитиме надвечір 26 січня -10-15 градусів.

Ще трохи милосердніше буде у західних областях, там завтра вдень -3-9 градусів. Що також зовсім не тепло.

І сьогодні, і завтра серйозно задуватиме північно-західний та північний вітер, місцями навіть до штормових поривів. Тому відчуття реальної температури автоматично знижуйте ще на кілька градусів.

Сьогодні ще в Україні підсніжуватиме, завтра антициклон вимете сніг, а замете морози.

Читайте також: "Завтра Україну притрусить сніжком", – синоптик

У Києві сьогодні також погода стрибає, від снігу до сонця і знову ймовірно до снігу. Завтра, 26 січня, у столиці опадів не передбачається, буде сухо. І почнеться також похолодання.

Найближчої ночі та завтра вдень температура повітря буде приблизно однаковою, -8-12 градусів. А надвечір в Києві похолодає до -10-14 градусів.

27 січня холодна погода втримається. Але вже вдень у п'ятницю в західній частині та 28 січня поступово морози відступатимуть.

Читайте також: Як мороз перетворює автомобілі на предмети мистецтва. ФОТО

Одягайтеся цими днями особливо тепліше, максимум натуральних тканин, мінімум синтетики, шапки непродувні, шалики у два кола, рукавиці, вільна одежа. Також зважте на те, що істотно підросте атмосферний тиск, хто реагує – майте на увазі. Батареї можна підкрутити, будемо економити у березні-квітні.

Морози морозами, а теплішу перспективу все одно видно. Хай так буде в усьому.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter