На Україну йдуть дощі та суттєве похолодання – прогноз

Перешукала купу карт прогностичних, щоб краще проілюструвати найближчу какубеку, але вирішила, що іноді краще нормально пояснити, ніж махати прапорами, тобто, картами.

Отже. Вже з завтрашнього дня, з 6 квітня, на захід України заходять дощі та похолодання. Температура повітря там знизиться – увага! – до +5+9 градусів. На Тернопільщині та Хмельниччині ще буде веселіше, до +12+14.

Ці західні дощі завтра надвечір можуть перетворитися у західний сніг, бо температура повітря ближче до ночі на 7 квітня знизиться в цій частині України до нуля і навіть до невеликих мінусів.

Читайте також: У Києві розцвіли перші магнолії. ФОТО

Дощі поширяться у вечірні години четверга до Вінницької області, Одеської, Житомирської та Київської. Без жодного снігу.

Температура комфортна буде триматися у більшості областей з останніх сил під напором фронто-циклону (характеристика довільна, спеціалісти можуть не турбуватися і не читати)). Переважно завтра вдень +13+18 градусів. І не забуваємо про холодне повітря узбережжя – там +9+14 градусів.

На Благовіщення, 7 квітня, дощі поширяться на значну частину нашої території, окрім крайнього сходу – Луганська, Донецька області.
7 квітня й похолодання пошириться далі.

А вже 8 квітня, у суботу, непереливки буде всім українцям – +6+10, на Лівобережжі до +9+13 градусів.

Читайте також: Квітень б'є температурні рекорди вже третій день поспіль – синоптики

У Києві завтра дощ ймовірний надвечір, ще буде тЕпло, до +15, +16 градусів.

А про 7-ме та 8-ме й розказувати не хочу – дощі та похолодання. На Благовіщення ще +10+13, з дощем, а в суботу зниження до +9+10 градусів і також з дощем.

Уточнення та допомога у виборі парасоль – за мною.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter