Найєм закликав прийти під суд по справі Романа Насірова

У неділю, 12 березня, народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці Facebook закликав усіх небайдужих прийти завтра в 11:00 під Солом'янський суд по справі Романа Насірова.

"Якщо ми праві, і вони таки нічого й не зрозуміли, дуже важливо, щоб ми самі не дозволили цій справі зійти нанівець. Якщо ми заспокоїмося і змиримося, це буде вже наша провина, а не їх заслуга", – написав Найєм.

За його словами, своїх прихильників на акцію вже мобілізували АвтоМайдан – AutoMaidan, ВОЛЯ, ДемАльянс Україна, Антикорупційна група РПР, РУХ НОВИХ СИЛ і Справедливість.

Читайте також: Дело Насирова: надоел цирк, хочу справедливости

Він також пояснив, чому вважає за потрібну присутність небайдужих на акції:

"По-перше, я щиро вірю, що ця справа має величезне значення, і незалежно від того, як будуть розвиватися події, вже зараз багато чиновників замислюються перед тим, як ставати спільниками і співучасниками корупційних схем", – пояснив депутат.

"По-друге, я також впевнений, що Романа Насірова здали або здадуть, і найкращий для нього варіант розвитку подій – почати давати свідчення. Наші акції можуть допомогти йому прийняти правильне рішення", – продовжив він.

"По-третє, у нас є обгрунтовані сумніви, що судді, які розглядають апеляційну скаргу Романа Насірова – Віктор Глиняний, Валерій Лашевич, Денис Масенко, Тетяна Росик та Іван Рибак – зможуть прийняти справедливе рішення", – аргументував свою позицію Найєм.

"У зв'язку з цим ми допускаємо, що рішення по дуже важливій справі буде прийнято з урахуванням близькості підозрюваного до глави держави і його оточення, а не згідно із законом", – підсумував депутат.

Найєм також наголосив, що "ні про який тиск на суд не йдеться".

Читайте також: Бутусов: Дело Насирова – это настоящая революция

"У нас є всі Конституційні права проявляти активний громадський інтерес до судового засідання. Акція проходить на законних підставах – відповідна заявка була зареєстрована", – підкреслив він.

Насірову інкримінують зловживання владою або службовим становищем. Це пов'язано з рішеннями голови ДФС про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов'язаним з народним депутатом Олександром Онищенком.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter