Наповнювати бюджет Гройсман буде з тітки, що торгує хлібом чи ковбасою – журналіст

Оце послухав я Кубіва на семінарі з розвитку інвестиційного потенціалу та й зажурився. А як виступив Гройман, то й взагалі пішов люльку тютюнцем набивать.

Сижу – пихкаю люлечкою і все не доберу, що ж мені так сумно. Хлопці наче оптимістично звітують про плани там, про перспективи, про просування реформ. Гройсман навіть анонсував створення «Служби фінансових розслідувань» – нового органу покликаного і на який буде покладено … А взагалі то – просто замість податкової міліції.

В цілому звітували учасники семінару достойно… Ми, каже, для покращення інвестиційного клімату зменшили те то … скоротили те то … послабили те то … і взагалі покращили умови для інвестування так то …

А я оце сижу і думаю собі – те що вони зменшили, скоротили і послабили, може й харашо… Інвестиції де?

Розкажіть тоді про цифри в результаті підписання договору вільної торгівля з Канадою… Коротше гроші де?

Читайте также: Гройсман объявил войну сам себе – эксперт

І якщо ви так вже покращили все для інвестицій, то чому самі не вкладаєте… Ви ж там наче недавно надекларували вільних незадіяних коштів на кілька держбюджетів. Якщо так все масляно – то вкладайте. Чому ж ні? Чи може вони не вміють чи боронь Боже не тямлять нічого – ні в інвестиціях, ні в економіці?

І я оце сижу і гадаю пихкаючи. Вони не хочуть. Чи все таки не вміють? От така в мене значить намалювалась ділема.

Слухаю значить далі. А Гройсман і каже … ми значить розробили стратегії які мають чіткі критерії оцінки ефективності … економічний блок уряду зосереджує свою увагу на наповненні бюджету і бла бла бла …

Ага думаю – так ви значить хлопці не про інвестиції, а про наповнення бюджету. Так от чого ви не вкладаєте в покращений вами клімат…

Воно канєшно бюджет юзать цікавіше ніж інвестувати. І що означає «увага на наповненні бюджету». Я так понімаю, що у них або з наповненням погано або з витратами – добре.

А з іншого боку, які у вас проблеми з наповненням бюджету? Беріть і доводьте до кінця всі оті історії з офшорами, сліпими трастами та іншою приблудою.

Воно канєшно слова красиві. Тільки от якого героя з форбса не візьмеш, то все бізнеси на якихось осторовах зареєстровані кайманових там чи хрін його в дідька знає – одним словом на карті України таких нема. Бо може те чого в бюджеті так не вистачає, там десь на островах і лежить.

Але щось загули ті історії з офшорами і у виступах про них хлопці не згадують. Мабуть, що не планують наповнювать бюджет з тих островів.

А з кого ж тоді наповнювать того бюджета? От значить яке питання получається.

Читайте також: Ужасающая статистика и враки Гройсмана

Очевидно, що наповнювать його доведеться з тих, хто не має змоги дістатися до тих чарівних островів … Тобто з конкретної тітки, що торгує хлібом там чи ковбасою, з конкретного дядька, що лагодить своїми руками автомобілі чи шиє черевики. З кого ж іще наповнювать.

Дослухав я Гройсмана. А особливо в частині про «службу фінансових розслідувань» і зрозумів, що нічого я не тямлю в економіці. Єдине, що я поняв, це те що наповнювать будуть з нас, бо з них не получається.

А чого б і ні. Справа хоч і з скрипом, а йде: он тарифи ж ми платимо, операцію з підвищенням в 3 200 – теж проковтнули. Далі всілякі там податки додаткові. Не получиться податки – можна збори різні впроваджувать.

Так що готуймось.

Роман ДОРОШЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter