Нардеп про звіт Генпрокурора: З явними помилками, але по формі – як завжди харизматично

Народний депутат України Ігор Попов опублікував декілька тез по звіту Генерального прокурора України, представленому Юрієм Луценком у Верховній Раді сьогодні, 24 травня:

"Тезово по звіту Генпрокурора:

Названа вартість повернутих коштів дещо завищена. Генпрокурор звітує про 150 мільярдів гривень. Держказначейство і Рахункова палата називають цифру на три порядки меншу.

Концентрація на розслідуванні діяльності попередників – посадовців, які працювали на посадах три і більше роки тому. Як ілюстрація – показові обшуки сьогодні, в день звіту, у колишніх керівників обласних податкових.

Заклик до проведення великої приватизації прибуткових підприємств – ілюстрація готовності нинішнього істеблішменту вкласти акумульовані кошти (схрони переповнені).

Читайте також: Нічна зустріч генпрокурора, нардепа БПП та екс-голови АП. Про що домовлялися політики під час "чоловічої розмови"?

Нерозуміння особливостей застосування КПК. У виступі явні помилки щодо терміну давності по статті 212 (несплата податків, 2 роки та 10 років відповідно до частин1-2 чи ч.3 статті) та по набутті чинності статті 368 (незаконне збагачення, діє з квітня 2015 р.).

Підозріла статистика, що свідчить про значне покращення криміногенної ситуації, громадяни на своєму особистому досвіді вважають інакше.

По формі – як завжди харизматично.

Виступ переривався аплодисментами. Найгучніше аплодували ті колеги, щодо яких є публічна інформація про причетність до незаконної діяльності".

Читайте також: Боротьба за другий термін. Як президент Порошенко планує вигравати вибори

"Виступ Генерального Прокуратора у Верховній Раді – старт виборчої кампанії претендента на посаду Президента. "Бандитам – тюрми, ці руки нічого не крали, у мене є мрія – боротися за справедливість", – додав нардеп згодом.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter