Нахабство і цинізм подпєвал руського міра

Можливість взяти участь у національному відборі на «Євробачення» для співаків, які не вилазять зі своїми концертами з Росії і для яких Україна це лише надпис на паспорті є великою несправедливістю і є взагалі поза межами здорового глузду. Саме ж бажання такого виконавця пропхатись на Євробачення інакше ніж НАХАБСТО і ЦИННІЗМ я назвати не можу.
Того року таким був СанСей, а цього Рожден.

Перемігши 11 лютого у другому півфіналі національного відбору на «Євробачення-2017» він преспокійно 17 лютого дає концерт у столиці Руского міра. І так само преспокійно сьогодні буде змагатись у фіналі.

Читайте також: На пути к "Евровидению-2017". Шаг второй: победу Притуле!

Цей Рожден має спочатку зрозуміти і усвідомити, до якого народу і країни він належить. Адже він не може не знати що вже третій рік Росія воює в Україні, не може не знати що у тисячі українських сімей Руський мір приніс смерть і горе.

Якщо ж йому потрібні російські шанувальники і їхні гроші – то це його вибір. Але виступати під прапором України, який окроплений кровю героїв та захищати честь країни яку хочуть знищити воїни Руского міра і яка сьогодні існує лише завдяки героїзму, праці волонтерів і всіх патріотів він не має ніякого права.

Читайте також: "Подібна ситуація вже була", – Руслана про скандал з "Євробаченням"

Анатолій ПАЛАДІЙЧУК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter