Немиря розкрив деталі розмови Тимошенко із послом США. ВІДЕО

Народний депутат, заступник голови партії "Батьківщина", Григорій Немиря підтвердив в ефірі телеканалу Newsone оприлюднену сьогодні деякими ЗМІ інформацію про зустріч посла США Марі Йованович із лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко.

"Ця зустріч була, вона була не таємною, оскільки Юлія Володимирівна регулярно зустрічається з керівниками дипломатичних представництв в Україні", – сказав він.

Немиря розкрив деталі розмови між двома політиками:

"На цій зустрічі відбувся обмін думками щодо ситуації в Україні. Також Юлія Тимошенко поділилася своїм аналізом і баченням ситуації, яка склалася в зв'язку з агресією Російської Федерації і наголосила на позиції, яку вона відстоювала під час візиту до Сполучених Штатів щодо необхідності збереження санкцій і необхідності постачання Україні летальної зброї".

Депутат підкреслив, що тема блокади окупованого Донбасу не обговорювалася під час зустрічі Марі Йованович та Юлії Тимошенко.

Читайте також: "Беседа Трампа с Тимошенко до встречи с Президентом Порошенко – это не дипломатический казус, а продуманный жест", – Кочетков

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter