Ніхто не погонить ешелон, знаючи, що попереду сидять “блокіратори”, – блогер

На ваше питання, на кого працюють Поросюк и комбатяня Насіня відповідаю: вже другу добу пливе Україною пахуча хвиля брехні про те, як "блокіратори" начебто виявили у потязі зброю, яка їхала з України на Лугандонію.

Не треба мати три класи освіти, не треба вставати з-за компа, аби розуміти: ніхто не погонить ешелон, знаючи, що попереду сидять "блокіратори". І треба бути зовсім крейзі. щоб покласти у вагони зброю.

Це ж треба було придумати… пелять (це рибка така, дуже смачна, коли що)… Зброя у пульмановських вагонах… Через станцію, де тирять все, шопопало. Без охорони. Просто так, навалом, як дрова. Та ще туди, де височить на обрії грізна постать Вови Поросюка. В степу що, доріг-стежин мало?

Виходячи з цього абсурду, журналісти почали перевірку сенсації і виявилося, що це – цілковита брехня. А фотки – з інших часів, і навіть географічних широт.

Читайте також: Давление на контрабандистов из ОРДЛО мир не приблизит. Это только эмоции – эксперт

Брехню цю почав розповсюджувати широко відомий в узкіх кругах журналіст Ростіслав Демчук. Той самий, який пише для сайту "Обосіратєль", що належить дружбану Шуфрича – проходимцю і жуліку Міші Бродському. Той самий, який працює на пана Тягнибакса. Той самий, кого вже не раз ловили на брехні. Зараз Ростіслав активно відбивається від людей, які хочуть казати йому своє "дякую".

Побажаємо Ростіславу успіхів в цій нелегкій справі і сподіваємося, що вона того добряче КОШТУВАЛА.

P.S. Втім, не подумайте, що цю каламуть "блокіраторам" феесбейка замовила. Там, звичайно, далеко не Штірліци зібралися, але навіть їм така дурня в голову не прийшла б.
Як на мене все дуже просто: "блокіратори" побачили, що їх вже зовсім забули.

Читайте також: Блогер: Если немцы, французы и итальянцы не хотят защищать собственные страны, то будут ли они защищать нас?

За Авдіївкою, Гранітним і Сартаною, за смертями і справжніми подвигами волотнерів, рятівників, донорів, лікарів, військових "подвиги" під коньячок та бутіки у безпечному Бахмуті видатних "блокіраторів" якось відійшли на -надцятий план.
От вони й замовили… вагон зброї.
Цікаво, скільки це коштувало, га, Ростіславе?

Павло ПРАВИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter