Обпікся на Росії. Зараз Трамп почне діяти значно обережніше – експерт

Трампу загрожує імпічмент. На такий заголовок я наткнувся сьогодні в одній із старіших статей, яка з'явилася незабаром після поселення Трампа в Овальний кабінет.

Наша преса вже нависвітлювала передвиборчу кампанію так, що переконала усіх в перемозі Клінтон і провалі Трампа.

Читайте также: Путин пошёл на обострение. Он понял, что с Трампом дружбы не будет – предприниматель

Ясна річ, що вона це зробила з подачі американських ЗМІ, які переважно тяжіють до лівих поглядів і неприхильно налаштовані до нібито Консерватора Трампа. Я пишу "нібито", бо лівизни в його поглядах не менше, ніж у його опонентів.

Так ось наші ЗМІ йшли у фарватері американських і провалилися з тріском. Але хочуть наступити на ті самі граблі. Про імпічмент Трампа, звісно, кажуть його опоненти. У нього з'явилася затята опонентка демократка Елізабет Уорен. Вона жорстко його критикує і саме бойові листки демократів її цитують і мусують тему імпічменту.

Насправді, це надзвичайно складна процедура. Імпічменту піддавався Ендрю Джексон у 19 столітті і Біл Клинтон у минулому. Вони були засуджені палатою представників, але виправдані сенатом.

За всю історію США дише Річард Ніксон пішов у відставку самостійно, оскільки розумів, що його скоріш за все його засудять, тобто піддадуть процедурі імпічменту. Так що поляпати язиком можна, але реально відправити у відставку це майже неможливо. Потрібні ну дуже вагомі підстави.

Читайте также: Пять возможных причин, объясняющих загадочное "русофильство Трампа"

Тим часом, Трамп, обпікшись на історії з тревел баном, коли суд заблокував його і на історії з росіянами імовірно почне діяти значно обережніше.

Адже його хотілки на зразок побажань дружби з Москвою стикається з опором системи.

І призначення нового радника з безпеки генерала-лейтенанта Герберта МакМастера, який Росію вважає найбільшою загрозою, свідчить про те, що Трамп таки прислуховується до загальних настроїв.

Так що імпічмент – це лише хотілки демократів, такі самі нездійсненні, як і хотілки Трампа про дружбу з Москвою.

Юрій ЛУКАН

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter