“Останній день березня буде естафетним – від похолодання до потепління”, – синоптик

Теплого сьогоднішнього Олекси щось не дуже тепле. Бо навіть в обідню пору переважно +4+9 градусів. Звичайно, тепліше на півдні та на Закарпатті, ось там Олекси вже, певно, розгулялися. Одна радість – прогноз про похолодання виправдався добре. Що ж завтра?

Завтра фінішує березень і цей день виявиться естафетним від похолодання до потепління. П'ятниця очікується сухою, переважно сонячною. Хіба трохи невеликого дощу припаде на Волинь, Рівненщину, північні райони Житомирщини, Київщини та Чернігівщини.

Читайте також: "Наче після бойових дій". Австралія потерпає від руйнівного шторму. ФОТО, ВІДЕО

Тепло буде на заході України, +10+14, особливо порадує Закарпаття, до +15+17. У Вінницькій та Одеській областях вдень до +10+13 градусів. На решті території +7+11 градусів.

Важливий нюанс! Найближчої ночі на півночі, сході, а також у Полтавській та Черкаській областях вдарить мороз. Ну, може не аж так, щоб вдарить, але очікується 0-3 градуси нижче нуля. Тому подбайте про перші ніжні ваші приватні рослинки. На решті території також вночі буде холодно, 0-4 тепла, у Карпатах до 1-3 морозу.

Читайте також: Винен вітер. У Ростовській області впав 25-метровий монумент. ФОТО, ВІДЕО

У Києві вночі, сподіваюсь, що останній помах зими, 0-2 градуси морозу, завтра вдень +8+10 градусів і без опадів. А вже з 1 квітня потепліє в Україні скрізь до +11+18 градусів, а потім до +20 і вище дійдемо. Особливо розкішно буде в неділю. Олекси, будьте нам теплі та здорові!

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter