Парадоксально, що про імпічмент Трампу говорять ще до інавгурації – політолог. ВІДЕО

Про поліпшення побутових умов "до європейських стандартів" у СІЗО (тут: випадок з торнадівцями) слід говорити лишень після покращення умов лікування хворих, утримання сиротинців і створення хоча б мінімально достатніх побутових умов для бійців на фронті.

Щоденні обстріли наших позицій, міст і сіл є свідченням традиційної й відомої активної рос. зовнішньої політики. А те, що ми майже три роки терпимо вбивства власних громадян, знищення матеріальних цінностей якимись покидьками, вказує на сталу відсутність в Україні зовнішньої політики як активної концепції в інтересах народу й держави.

Санкції не завадять РФ продовжити агресію щодо України. Сп'янілі від запаху крові, вони їздитимуть на конях і питимуть кумис, але від Києва – не відмовляться. При цьому, Росія – це колос на глиняних ногах. Штовхни – і там можуть початися громадянські війни й хаос.

Трамп (як і деякі українські політики), мабуть, не знав, що в РФ конфіденційно документується кожен крок і кожне слово будь-якого іноземного політика, поважного бізнесмена чи чиновника. І воно повинно буде десь вилізти. І якщо він збрехав, що "нічого такого не робив" і "не брав", то це може бути перший імпічмент президентові в США.

Читайте також: The Washington Post: Тиллерсон продемонстрировал гораздо более жесткую, чем Трамп, позицию в отношнеии Москвы

Після варварської агресії арабів з Близького Сходу в ранні віки в Західній Європі і агресії в Європу (й Україну) з боку Середньої Азії й території теп. РФ в середні віки (Орда) європейська цивілізація колонізувала північну Америку, де створила найпотужнішу на планеті державу, яка стала гарантом життя й розвитку Західної цивілізації. У разі, якщо США не зможуть/не захочуть виконувати цю місію, занепад цивілізації – у нашому розумінні – неминучий. Загроза – з тих самих регіонів і релігійно-ідеологічних джерел. Власне, вже й почалося.

Люди прагнуть радикалізму й простоти вирішення всіх проблем: або на планеті стало забагато людей або є ще якісь причини для нових війн.

Одно слово, про все й про ніщо.

Vassyl Laptiichuk

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter