Питання, які необхідно вирішити до референдуму по НАТО

Я за НАТО всіма чотирма лапками. Однак є більш прості рішення аніж референдум.

1. Подаєш як президент до парламенту ініціативу щодо вирішення проблем житла офіцерів. Тиснеш БПП, коаліцію, відро-волюнароду, самопоміч, щоб голосували. Є трагізм у тому, що ми вчора поховали талановитого 23-річного офіцера, на якого можна було лишити "промку". Даємо йому звання Героя України, в той час як його сім'я живе в зйомній хаті. Більше того, є питання, як платитиме за хату його вдова, яка зараз в декретній відпустці.

2. Є закон про спецконфіскацію, який взяв під контроль Гройсман. Є питанння, чому третина фракції БПП щоразу за нього не голосує. При цьому кілька членів ще й регулярно обкладають його гумовими виробами.

3. Є проблеми з СБУ. Був скандал зі Столяровою-Шуваловим – лишили без уваги. Нардеп Савченко їздить до терористів і публікує списки – нуль уваги. Шуфрич робить антидержавницькі заяви – тишина. Канал СТБ показує екстрасенсів з бандитами ДНР – тишина. Стає ребром питання контрабанди – якась подвійна позиція.

Читайте також: Почему Украина не может отказаться от вступления в НАТО

4. Є ряд спікерів у самій БПП і їх позицію щодо того чи іншого питання. Лещенко захищає скандальні заяви Онищенка. Заліщук співчуває Савченко, як жінці, яку не зрозуміли. Каплін працює на Фірташа-Льовочкіна і наговорив скільки антидержавницьких, противладних заяв, що капець.

Читайте також: Друзья и недруги Украины в команде Трампа

5. Є ще міжнародна позиція. Учора орки обстріляли наш літак над Чорним морем. Обстріляли із захоплених вишок. Стрічки новинних агенцій мали б бути червоні від повідомлень МЗС, Гройсмана, Черниша. Натомість орки перші присилають нам ноти протесту і заявляють, що ті вишки були ісконно русскіє. І окремо, де нормальний речник українського МЗС, який цілодобо пояснював міжнародні кроки Украіни. Чого цю нішу опановують сумконосці-бортники і пропиті експерти з брудними комірцями?

Marina DFNILUK-YARMOLAEVA

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter