Пластуни передали жителям Луцька Вифлеємський вогонь миру. ФОТО

На Театральному майдані Луцька представники Волинської округи національної скаутської організації «Пласт» напередодні Різдва передавали лучанам Вифлеємський Вогонь Миру, повідомляє ВолиньPost.

Пластун Віктор-Микола Гаврилюк розповів, що представники організації щорічно зустрічають Вифлеємський Вогонь та везуть його по всій країні. Традицію розповсюджувати благодатний вогонь започаткували австрійські пластуни ще у 1986 році, і відтоді їх колеги з усього світу долучаються до дійства. Вогонь або зустрічають на кордон, отримуючи його від представників аналогічний організацій, або ж спільними делегаціями вирушають до святих місць, куди й сходить вогонь.

Читайте також: Як прикрасити різдвяне печиво. ВІДЕО

За словами пластуна, особливість вогню у тому, що його передають із рук у руки, не даючи погаснути. Вогонь символізує тепло та мир, якого так чекають українці у своїх оселях. Тож кожен охочий міг завітати на Театральний майдан, аби запалити свічку й для своєї домівки.

Читайте також: «Добрий вечір тобі, пане господарю!»: історія та звичаї української Коляди

Нагадаємо, що Вифлеємський вогонь миру привезли до Києва 19 грудня. Також учасники скаутської організації принесли Вифлеємський вогонь в парламент.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter