Погода на вихідних: дощі в суботу, в неділю – багато сонця

Фронт проходить самі бачите де, і ми з Апельмоном дуже задоволені прогнозом.

Та й кількість прохань дощу на наші затополені пухом вулиці та підв'ялені городи і квіти досягла верхніх шарів атмосфери, була почута – і ось рівний дощ нарешті прийшов у наш травень.

Читайте також: Рясні зливи будуть практично скрізь – синоптик про погоду на завтра

Завтра, 27 травня, субота, розумію, що багато заходів, роботи чи просто відпочинку, тому погода і завтра, і в неділю – важлива.

У суботу в Україні буде вогко, пройдуть періодичні дощі. Проте вони будуть слабшими та зі проясненнями, хіба що у східній частині – до помірних.

У неділю сонця стане багато-пребагато, тобто домінуватиме суха повітряна маса, очікується малохмарна погода, лише вдень у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях можливе збільшення хмарності й окремі дощики.

Температура повітря впродовж вихідних – без особливих змін, протягом дня +17+23 градуси, лише в неділю на Чернігівщині, Сумщині та Харківщині буде прохолодніше. +12+17 градусів.

Читайте також: Готуйтесь до дощу на останньому дзвонику – синоптик

У Києві завтра локальні дощі чергуватимуться зі проясненнями, +19 градусів. У неділю – без істотних опадів, +22+23 градуси. Вдень у неділю можливе збільшення хмарності й близько обіду чи по обіді – невеликий дощ.

Дихайте, гуляйте, рвіть соковиті бур'яни, фотографуйте квіточки у росі, привітайте Київ із його lнем, купіть вишиванку на ярмарку. Гарних вихідних!

Наталка ДІДЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter