Порошенко міняє тактику боротьби з “блокадниками” Донбасу, – блогер

Порошенко міняє тактику боротьби з "блокадниками" Донбасу. Думаю, багато хто пам'ятає, як у 2013 році, в перші дні після початку Революції Гідності влада пробувала ослабити протест, намагаючись розколоти його учасників на тих, хто за "Майдан без політиків!", і тих, хто не був проти політиків на Майдані. Згодом стало відомо, що авторами цієї концепції були люди, близькі до Банкової.

Читайте також: Блокада торгівлі з ворогом – у чому полягає головна помилка

Діюча влада, коли зрозуміла, що її позиція щодо блокади окупованого Донбасу має вкрай низьку підтримку серед суспільства, вирішила діяти аналогічним методом. Для цього 23 лютого була організована прес-конференція волонтерів і ветеранів АТО. Спочатку вони розповіли, що також являються учасниками блокади окупованого Донбасу, а потім озвучили головний меседж конференції, який можна сформулювати як "Блокада без депутатів!".

Читайте також: Якщо б питання вугілля з Донбасу поставило Україну на коліна, Росія б перекрила його постачання ще два роки тому, – думка

І хоча через "викрадення" Гончаренка і баталії в Раді прес-конференція пройшла майже непоміченою для більшості ЗМІ, та, ймовірно, акцій, круглих столів, конференцій з подібними посилами буде ще чимало. Зрештою, влада у нас хоча й нова, але методи її старі!

Мар'ян ОЩАНОВСЬКИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter