”Поштучно” за кожну станцію: киянин запропонував сплачувати за метро по-новому

Деяким пасажирам, які користуються послугами столичної підземки, не дуже до душі існуюча система оплати проїзду. Вони пропонують змінити схему, що, на їхню думку, дозволить багатьом людям зекономити сімейний бюджет. Про це стало відомо з петиції, опублікованої на сайті звернень до депутатів Київради.

У петиції пропонується прибрати існуючу нині практику оплати проїзду, яка дає можливість за 4 гривні зробити необмежену кількість поїздок в метро в усіх напрямках, правда, не виходячи за межі станцій. Користувач підземки пропонує брати з пасажира певну суму за кожну станцію.

Читайте також: Если мы хотим в Европу, придётся учиться улыбаться незнакомцам

Автор петиції дивується, чому йому доводиться за маршрут довжиною в вісім станцій платити таку ж суму, як і пасажиру, проїжджав всього чотири "зупинки".

Для реалізації цього проекту необхідно фіксувати вхід і вихід пасажирів з метро і підраховувати кількість станцій, які пасажир проїхав. Уже спираючись на ці дані, і списувати кошти за проїзд з електронної карти, підкреслив киянин, правда, не називаючи конкретну суму, в яку він оцінює проїзд за кожну, окремо взяту станцію.

Читайте також: В кінці 2019 року у Києві з'явиться нова станція метро

Відзначимо, на момент публікації матеріалу дана петиція набрала лише 76 підписів.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter