“Поважайте суверенітет України”. Українська сторона відповіла на критику організаторів “Євробачення”

Відповідаючи на лист генерального директора Європейського мовного союзу Інгрід Делтенре Представники наглядової ради «Національної громадської телерадіокомпанії України» закликали поважати суверенітет України.

«Відвідавши Крим без дозволу української влади, Юлія Самойлова порушила суверенітет і закони України. Крім РФ, жодна інша країна, суспільні мовники якої входять в Європейський мовний союз, не має підстав оскаржувати таку кваліфікацію дій Юлії Самойлової, оскільки жодна європейська країна не визнає приналежність Криму Росії», – зазначено в заяві української сторони.

Читайте також: Організатори "Євробачення" погрожують виключити Україну з конкурсу

«Ми повністю поділяємо негативні почуття членів Європейського мовного союзу з приводу того, «що змагання використовується як засіб у нинішньому протистоянні між Російською Федерацією та Україною», – йдеться в тексті.

У той же час представники українського наглядової ради висловили здивування, що «смуток» і «лють» Інгрід Делтенре висловлює українській стороні, а не російській.

Читайте також: Популярність України в музичних колах Європи зростає – Руслана Лижичко

«Закликаємо пані Інгрід Делтенре, і в її особі, Європейський мовний союз поважати суверенітет України, не перетворювати Європейський мовний союз інструмент посилення чужих політичних маніпуляцій і не перешкоджати такими заявами нормальному і повноцінному проведенню конкурсу», – йдеться в заяві.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter