Пожежа у Басівці: загарбник завжди починає зі знищення історії

Після занепаду Золотої Орди, з кінця XIV-го століття, формується плем'я моксель. Змішуючись з угро-фінами та монголо-татарами, формується Московське князівство. Після найвдалішого набігу на Казань, за Івана Грозного, сформувалась державна політика Московського князівства: завоювати, обікрасти, обернути в рабство.

Методи і знаряддя Московії не змінилися і в 21-му столітті.

Після дня народження Степана Бандери 1 січня у Басівці під Львовом українофоби спалили музей-криївку. Знищений символ визвольної боротьби 1944-1961 років. І питання не у фізичній шкоді. Музей відбудуємо. Але поки його не буде, діти зі шкіл не приїдуть на наочний урок, тут не буде зніматися патріотичний фільм, важче буде провести вишкіл.

Загарбник завжди починає зі знищення історії. Зайди у першу чергу беруться до пам'яток та храмів. Це – найпростіше.

Читайте також: Як воїни УПА виростили дитинча вбитого символу Росії. ФОТО

Три роки Україна веде оборонну війну з московинами за право фізичного існування як інституції. Внутрішні колаборанти допомагають ворогу нищити незалежність. Як плюндрували Батурин у 1708 році, як руйнували Січ. Як забороняли українську мову. Як нищили УНР та заморили 7 мільйонів українців голодом. Як більшовики руйнували українські церкви і священиків Галичини.

Читайте також: Значно краще втратити територію, ніж пам'ять і право дивитися в очі справжнім героям – думка

Я ліберал, толерантно ставлюся до різних думок та поглядів. Але не до колаборантів. Утверджуюсь на думці, що тільки жорстка відсіч зупинить українофобів.

Тарас ЕЛЕЙКО, спеціально для Gazeta.ua

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter