Прикро і соромно за тих, кому не вистачає гідності вивчити мову рідної країни – думка

Українська артистка Анна Солонична звернула увагу на те, що на українському музичному проекті "Голос Країни" іноземні конкурсанти вільно співають і розмовляють українською мовою, тобі як російськомовні громадяни України здіймають галас через те, що їх змушують розмовляти державною мовою:

"На "Голосі країни" дуже симпатичний хлопець із В'єтнаму, студент Львівського ВУЗу бездоганною українською мовою заспівав пісню Ю. Рибчинського – І. Поклада "Скрипка грає". Бездоганно нею розмовляє.

Сказав, що українську мову вивчив за 8 місяців. Але, головне і дуже важливе інше. Хлопчина сказав, що вивчив українську мову із поваги до нашої країни. Йому аплодували стоячи – за мову. Хоч він ще й прекрасно виконав пісню.

Читайте також: Після століть тотальної русифікації закон про українську мову мусить бути тільки радикальним – думка

Ще один виконавець із Мінська також вразив чудовою українською мовою, якою спілкувався із суддями після виступу.

Читайте також: Волошина: Вчіть мову, бісове плем'я! Вчіть, поки не прийшов руський мір…

А мені ще більше стало прикро, соромно і навіть, пробачте, гидко за наших, так званих, русскаязичних українців, у яких немає не лише бажання, а й чомусь не вистачає ані розуму, ані талану, ані гідності, щоб вивчити та розмовляти українською мовою – мовою країни, у якій живуть. Я вже не кажу про повагу до країни".

Анна СОЛОНИЧНА

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter